Safran Satış ve Danışma

KOZMETİK ÜRÜNLER

IMG_3032 (1)FullSizeRender (6)

GENEL ÖZELLiKLER
formülasyonukrem
paket Boyutu1 Parça (s)/Paket
ambalajkavanoz
miktar50 ML
ÜRÜN ÖZELLIKLERI
tipiSİYAH NOKTA AÇICI,CİLT BESLEYİCİ,AKNE VE SİYAH NOKTA ÖNLEYİCİ
anahtar Madde (s)GERÇEK SAFRAN TANECİKLİ, E VİTAMİNİ,GLİSERİN  VE GÜL YAĞI
cilt Tipiözellikle kuru ve karma olmak üzere tüm cilt tipleri
DIĞER ÖZELLIKLER
kullanımSiyah noktalar için   Safran Kremini uygulayın.Sabah ve akşam ciltinize hafifçe ters  yönde masaj yapın. En iyi sonuç almak için, düzenli olarak kullanın.
depolamaGüneş görmeyen serin ve kuru yerde
için Idealtüm için uygun

FullSizeRender (11)

Cilt bakımının temel kuralları neler, kullandığımız kremler gerçekten işe yarıyor mu? 
İyi bir cilt bakımının %20 sini ürünler ise %80’inin ise ciltten atmamız gereken ölü deri, kalıntı ve kir oluşturur. Kremler elbette etkilidir ancak derinlemesine temizlenmemiş bir cilde ne uygularsanız uygulayın nüfuz etmeyecektir ve ürün işini yapmayacaktır.

Gerçek  Safran taneciklerinin saflığı ile formüle edilmiştir, Safran tanecikleri ve E Vitamini ile birlikte cildinizi nemlendirdiği gibi   aynı zamanda  izleri ve lekeleri kaldırır. 3500 seneden beri, safran cilt güzelleştirmek  ve çekici yapmak için kullanılmaktadır.

SAFRAN ARAŞTIRMA GELİŞTİRME MERKEZİ  yoğun araştırma ve geliştirme çabaları sonucu modern teknolojiler kullanılarak safran özlü krem geliştirilmiştir.   Cildi korumak için UVA ve UVB güneş ışınlarının zararlı etkilerini azaltırken, düzenli kullanım ile azaltır ve ciltte oluşabilecek siyah noktaları ve güneş lekelerini önler,  cildi nemlendirir ve cildinizi pürüzsüz  ve lekesiz yapar.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.